İnegöl Mobilyası

Müşteri Hizmetleri

İnegolmobilya.net kimdir?

İnegolmobilya.net, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. İnegöl’de kurulmuş, İnegöl mağazasından yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. İnegöl vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İnegolmobilya.net, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. İnegolmobilya.net, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar.

İnegolmobilya.net'te satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır.

İnegolmobilya.net, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler,  İnegöl’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

İnegolmobilya.net'te satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

İnegolmobilya.net'te satılan ürünler Türkiye’nin Mobilya Şehri İnegöl'de önde gelen ve anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üreticilerimizden doğrudan müşteriye teslimat yapılır.

İnegolmobilya.net'te satılan ürünler neden uygun fiyatlarda?

İnegolmobilya.net, ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Normal cadde mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar. İnegolmobilya.net, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

 

 

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Tüm Türkiye'ye uygun fiyatlar ile teslimat yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar. Kurulumlu Teslimatlar;yakın bölgelere işinde uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese binaönüne kadar yapılabilmektedir, dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.

Teslimat ücretsiz mi?

Teslimat hizmetini normal kargo bedellerinin çok altında size uygun fiyatlar ile sunmaktayız.Örneğin Erzurum'a yatak odasının teslim bedeli 300 TL'dir. İstanbul'a yatak odasının evinize teslim edilip taşıma ve kurulma bedeli 300 TL'dir.

 

Bazı ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir.

 

Ürünlerinizi görebileceğimiz bir mağazanız var mı?

Yaklaşık 2 bin ürünün hepsini İnegöl'de, ürün kalitelerini görüp kıyaslama yapabileceğiniz sizin için seçtiğimiz ürünlerin bulunduğu showroom'umuz bulunmaktadır.

Showroom'unuz ne zamanlar açık?

Haftanın her günü 09:00- 21:00 açık olan showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

İnegölmobilya.net'te hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

İnegolmobilya.net'te Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %10 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde nakit olarak ödemenizi ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz.Ödemenizi Kredi kartı ile yapmak istediğinizde ise ürünün size sevk edileceği gün mail-order yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir

 

evdecor mobilya afis
İnegöl Mobilya © 2018