İnegöl Mobilyası

Hakkımızda

 

“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma”
“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 1994 yılında kurulan İNEGÖL MOBİLYA, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. 
Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evine giren İNEGOL MOBİLYA birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır. 
İnegöl'de fabrikamız , Tekirdağ/Çorlu'da 16,000 m2 lik Avrupa Dağıtım Merkezi ve  dev Showroom'umuzla İNEGÖL MOBİLYA olarak mobilya sektörüne yön veriyoruz.  Türkiye’nin en büyük internet mobilya mağazası inegolmobilya.net üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. 
Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan İNEGÖL MOBİLYA  her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir. 
KALİTE POLİTİKASI Dünyanın neresinde olursanız olun www.inegolmobilya.net  adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine 3 iş gününde diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim ediyoruz. 
Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası inegolmobilya.net'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda eğer İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. 
Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. inegolmobilya.net'den satın aldığınız ürünlerin takibini  müşteri temsilcilerimiz de  siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor. 
Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! İNEGÖL MOBİLYA'nın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. 
Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 0534 034 07 68  numaralı telefonu telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.
evdecor mobilya afis
İnegöl Mobilya © 2018